Apie mus

Žalias žalias – tvaresniam gyvenimui!

Šeimos verslas

Žalias žalias – tai šeimos verslas, kur kiekvienas esame pasidalinę savo darbus. Tėtis – atsakingas už programavimo darbus, mama – slepiasi už visų postų ir kt. administracinių veiklų, na ir vaikai – vieni geriausių testuotojų. Kai jau vaikams duodame ištestuoti gertuves, tai 100% matome, kas kokybiška, o kas švelniai tariant nieko gero.

Gertuvės internetu

Montii prekinį ženklą pažįstame ir naudojame jau daugiau nei 3 metus. Tai 100% pasiteisines, mūsų pačių išbandytos gertuvės, daugkartiniai kavos puodeliai, puodeliai su šiaudeliu, silikoniniai šiaudeliai. Visi šie produktai mūsų pačių išbandyti ir naudojami toliau, žinome, kaip svarbu, kad daiktas būtų nevienkartinis ir tarnautų ne vienerius metus, tai Montii gertuvės, daugkartiniai puodeliai, puodeliai su šiaudeliu yra ilgaamžiai ir patvarūs.

Gertuvės visiems

Žalias žalias rasite gertuves, kurios tikimės atitiks daugelio poreikius. Gertuvės kelių dydžių, pastebėjome, kad dažnai sunku rasti didesnių gertuvių, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti 1l gertuves. Nemažiau svarbi sudėtis: visos gertuvės iš nerūdijančio plieno, kas sveikiau ir praktiškiau už plastiką ar stiklą bei žinoma tokios gertuvės galės būti naudojamos kaip termosas.

Tikimės, kad pas mus rasite idealią gertuvę sau!